Fotele
  • Sprawdz powiązane kategorie w ofercie

Fotele

Fotele

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Fotel Passo

Fotel Passo

Cena 790,00 zł

Fotel Passo to idealny dodatek w każdym salonie. Wygodny i bardzo funkcjonalny mebel ze względu na pojemnik na pościel. W tym samym stylu możemy wykonać również narożnik oraz kanapę.

Sofa Passo + Fotel

Sofa Passo + Fotel

Cena 3 080,00 zł

Sofa i fotel Passo to bardzo funkcjonalny zestaw. Funkcja spania oraz pojemnik na pościel w sofie sprawiają, że idealnie sprawdzi się do codziennego spania. Należy zauważyć, że fotel również kryje w sobie pojemnik do przechowywania różnych domowych skarbów. 

Fotel Relax (Dodatki: XL)

Fotel Relax (Dodatki: XL)

Cena 2 920,00 zł

Fotel z funkcją Relax oraz pulpitem pod laptopa to idealne miejsce do pracy. Dodatkowa półka w boczku doda dodatkowego komfortu. 

Fotel Julian New

Fotel Julian New

Cena 1 040,00 zł

Fotel Julian New to jedna z naszych skandynawskich propozycji. Wysokie nóżki dodają uroku. Całość będzie się pięknie prezentować w każdym wnętrzu. W tym samym stylu możemy wykonać narożnik, kanapę, szezlong i pufę. 

Zestaw Julian New (Fotel +...

Zestaw Julian New (Fotel + Pufa)

Cena 1 390,00 zł

Fotel i Pufa Julian New to jedna z naszych skandynawskich propozycji. Wysokie nóżki dodają uroku. Całość będzie się pięknie prezentować w każdym wnętrzu. W tym samym stylu możemy wykonać narożnik, kanapę i szezlong. 

Zestaw Julian New (Narożnik...

Zestaw Julian New (Narożnik + Fotel +...

Cena 4 110,00 zł

Narożnik Julian New to jedna z naszych skandynawskich propozycji. Wysokie nóżki dodają uroku. Całość będzie się pięknie prezentować w każdym wnętrzu. W tym samym stylu możemy wykonać kanapę i szezlong.