Pikowane kanapy, sofy oraz narożniki w stylu CHESTERFIELD- meblejakchcesz.pl
  • Sprawdz powiązane kategorie w ofercie

Sofy, kanapy oraz narożniki pikowane w stylu CHESTERFIELD

Meble chesterfield w naszej ofercie to połączenie klasycznego wyglądu oraz nowoczesnych materiałów. Większość kanap, sof oraz narożników Chesterfield jakie znajdują się w naszej ofercie wykonujemy na wymiar pod indywidualne zamówienie tworząc meble jak chcesz. Poszukując stylowego mebla pikowanego który będzie idealnym uzupełnieniem salonu oraz może nadać wystrojowi unikalnego designu.

Kanapy, sofy oraz narożniki chesterfield rozkładane z funkcją spania

W naszej ofercie znajdują się meble chesterfield wyposażone w funkcję spania. Zastosowanie rozkładanego systemu pozwala na stworzenie wygodnego miejsca do spania nie tylko w sytuacji awaryjnej. Rozkładane sofy oraz kanapy z funkcją spania mogą być doskonałym uzupełnieniem salonu czy też biura. Mechanizm składania oraz rozkładania miejsca do spania działa niezwykle lekko dzięki czemu każdy bez wysiłku poradzi sobie z przygotowaniem mebla do spędzenia wygodnej nocy.

Pikowane wykończenie

Meble w stylu chesterfield to nie tylko wygoda, ale i ciekawy design. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy materiałów oraz elementów wykończeniowych nasze meble można wyposażyć w szereg dodatków personalizujących zamawiane meble. Pikowane wykończenia mogą zostać ozdobione np. o dodatkowe kryształowe guziki czy też przeszycia a w wybranych modelach nawet o pinezki w jednym z kilku kolorów.

Obłości w chesterfield

Meble pikowane chesterfield swój niepowtarzalny design zawdzięczają połączeniu obłych kształtów oraz pikowanemu wzornictwu poszycia tapicerskiego. Przygotowując naszą ofertę na meble chesterfield przygotowaliśmy dla Państwa bardzo zróżnicowaną gamę nie tylko kolorów, ale i kształtów oparć czy boczków.

Sofy, kanapy oraz narożniki pikowane w stylu CHESTERFIELD

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry