Pikowane kanapy, sofy oraz narożniki w stylu CHESTERFIELD- meblejakchcesz.pl
  • Sprawdz powiązane kategorie w ofercie

Sofy, kanapy oraz narożniki pikowane w stylu CHESTERFIELD

Meble chesterfield w naszej ofercie to połączenie klasycznego wyglądu oraz nowoczesnych materiałów. Większość kanap, sof oraz narożników Chesterfield jakie znajdują się w naszej ofercie wykonujemy na wymiar pod indywidualne zamówienie tworząc meble jak chcesz. Poszukując stylowego mebla pikowanego który będzie idealnym uzupełnieniem salonu oraz może nadać wystrojowi unikalnego designu.

Kanapy, sofy oraz narożniki chesterfield rozkładane z funkcją spania

W naszej ofercie znajdują się meble chesterfield wyposażone w funkcję spania. Zastosowanie rozkładanego systemu pozwala na stworzenie wygodnego miejsca do spania nie tylko w sytuacji awaryjnej. Rozkładane sofy oraz kanapy z funkcją spania mogą być doskonałym uzupełnieniem salonu czy też biura. Mechanizm składania oraz rozkładania miejsca do spania działa niezwykle lekko dzięki czemu każdy bez wysiłku poradzi sobie z przygotowaniem mebla do spędzenia wygodnej nocy.

Pikowane wykończenie

Meble w stylu chesterfield to nie tylko wygoda, ale i ciekawy design. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy materiałów oraz elementów wykończeniowych nasze meble można wyposażyć w szereg dodatków personalizujących zamawiane meble. Pikowane wykończenia mogą zostać ozdobione np. o dodatkowe kryształowe guziki czy też przeszycia a w wybranych modelach nawet o pinezki w jednym z kilku kolorów.

Obłości w chesterfield

Meble pikowane chesterfield swój niepowtarzalny design zawdzięczają połączeniu obłych kształtów oraz pikowanemu wzornictwu poszycia tapicerskiego. Przygotowując naszą ofertę na meble chesterfield przygotowaliśmy dla Państwa bardzo zróżnicowaną gamę nie tylko kolorów, ale i kształtów oparć czy boczków.

Sofy, kanapy oraz narożniki pikowane w stylu CHESTERFIELD

Aktywne filtry

Sofa Chesterfield z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

Sofa Chesterfield Ada z funkcją...

Cena 3 490,00 zł

Sofa Ada w stylu Chesterfield z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Całość prezentuje się bardzo elegancko. 
Cena obejmuje sofę w materiale z pierwszej grupy cenowej. 

Sofa chesterfield z funkcją spania

Sofa Chesterfield Malaga

Cena 3 890,00 zł

Sofa typu Chesterfield z głębokim pikowaniem to bardzo elegancki model. Prezentuje się wyjątkowo dzięki dbałości o każdy szczegół.
Cena obejmuje sofę w materiale z pierwszej grupy cenowej. 

narożnik chesterfield na wymiar

Narożnik Chesterfield Malaga

Cena 5 990,00 zł

Narożnik typu Chesterfield to bardzo elegancka propozycja. Możliwość zrobienia pikowania również na plecach narożnika sprawia, że gdy będzie stał na środku pomieszczenia z każdej strony będzie wyglądał wyjątkowo. 

Standardowo tył narożnika nie jest pikowany - jeżeli narożnik ma stać na środku pomieszczenia i ma mieć tył pikowany, to jest taka możliwość - dopłata wynosi 500 zł. Pojemnik nie jest wliczony w cenę: koszt to 350 zł.

Cena obejmuje narożnik w materiale z pierwszej grupy cenowej.