Meble modułowe- stwórz kanapę, sofę czy narożnik z modułów

Meble modułowe na wymiar - stwórz swoją wymarzoną aranżację wnętrza

Gdy wreszcie zbliża się upragniony moment umeblowania mieszkania, z pewnością spędzasz wiele godzin na precyzyjnym planowaniu aranżacji. Niestety zdarza się, że pierwotny projekt trudno zachować podczas zamawiania poszczególnych elementów wyposażenia - oferta producentów może nie pokrywać się w pełni z Twoimi aranżacyjnymi założeniami. Jednym ze sposobów na poradzenie sobie z tym problemem są meble modułowe, które nasza firma dodatkowo tworzy na wymiar.

Jakie meble modułowe jesteśmy w stanie przygotować?

Modułowe meble tapicerowane pozwalają na stworzenie np. nowoczesnego narożnika do salonu czy też sofy z funkcją spania. Modułowość to nowe możliwości w projektowaniu mebli dla naszych klientów. Meble modułowe w naszej ofercie dają Państwu szerokie pole do dopasowania idealnego mebla ponieważ wybierając moduł np. sofy z funkcją spania i do tego dobierając odpowiadające Państwu boczki stworzyliście Państwo swój mebel modułowy. Zbudowanie kanapy czy też narożnika modułowego nie będzie bardziej skomplikowane ponieważ budowa mebli modułowych ogranicza się do dopasowania gotowych elementów. Meble modułowe wykonujemy na wymiar przez co wybranie odpowiadającego modułu + określenie jego wymiarów umożliwia stworzenie idealnie pasującego mebla.

Czym są meble modułowe?

Ustalmy najpierw, co oznacza samo pojęcie mebli modułowych (nazywanych też meblami systemowymi)? Otóż są to produkty tworzone z gotowych elementów. Klient dostaje możliwość samodzielnego „złożenia” mebla, dobierając preferowane przez siebie siedziska, boczki, dodatki i pozostałe części. Takie rozwiązanie to wiele ważnych plusów dla kupującego: - Brak konieczności wybierania wśród gotowych rozwiązań. Decydując się na meble modułowe nie musisz iść na kompromisy. Zamówisz dokładnie takie meble, jakie chcesz postawić w swoich pokojach. - Unikalny charakter wnętrza. Chcesz, by Twoje mieszkanie było nie tylko wygodną przestrzenią do życia, ale też by aranżacja miała rys wyjątkowości? Moduły dają tak wiele opcji do wyboru, że stworzenie unikalnego wnętrza staje się łatwe. - Możliwość eksperymentowania. Meble systemowe to świetna okazja, by uruchomić wyobraźnię i składać do woli wymarzoną sofę, narożnik czy kanapę, aż do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu. Do tych korzyści Meble Jak Chcesz dokładają jeszcze jeden ważny plus: możliwość zmiany wymiarów poszczególnych modułów. Jak to działa?

Boczki meblowe w naszej ofercie

Boczek bez dodatkow
Boczek bez dodatkow
Boczek Połka + Pufy
Boczek półka + pufy

Długi szelong

Boczek z półką
Boczek z półką
Boczek z półkami
Boczek z pufą
Boczek z płytą
Boczek z wykończeniem drewnianym
Nakładna na boczek
Boczek z nakładką drewnianą
Boczek z Pulpitem
Boczek z pulpitem na laptopa
Boczek z Pulpitem
Boczek z pulpitem na laptopa

Elementy mebli modułowych

Element narozny
Element narożny
Element narozny
Element narozny podnoszony z pojedyńczym zagłówkiem
Element narozny
Element narozny podnoszony z podwójnym zagłówkiem
Przedlużenie narożnika
Podwójne przedłużenie narożnika
Siedzienie z funkcją spania
Podwójne siedzisko z funkcją spania
Przedłużenie narożnika
Pojedyńcze przedłużenie narożnika
Pojedyńcze siedzisko
Pojedyńcze siedzisko z pojemnikiem
Portójne siedzisko z funcją spania
Portójne siedzisko z funcją spania
Przedłużenie siedziska
Przedłużenie siedziska
Pufa wolnostojąca
Pufa wolnostojąca
Szelong długi bok
Szelong długi bok
Szelong krótki bok
Szelong krótki bok

Co wyróżnia naszą ofertę?

Meble modułowe mają wiele zalet, jednak nie sposób nie zwrócić uwagi również na pewną istotną wadę. Większość producentów oferujących rozwiązania tego typu proponuje Klientom elementy o stałej, niezmiennej wielkości. Nietrudno się domyślić jakie komplikacje wynikają z tego faktu. Załóżmy, że planujesz zamówić sofę o długości 270 cm. Niestety nie masz gwarancji, że dostępne moduły da się dobrać w taki sposób, by uzyskać pożądany rozmiar. Może pojawić się sytuacja, w której do wyboru są siedzisko o szerokości 100 cm oraz boczki (podłokietniki) po 20 cm. To oznacza, że łącznie uzyskasz 240 cm i będzie trzeba pogodzić się z wolną, 30-centymetrową przestrzenią. Składając zamówienie u nas, nie musisz zmagać się z tą niedogodnością. Naszym Klientom proponujemy wyjątkowe rozwiązanie w postaci mebli modułowych na wymiar. Łączymy swobodę, jaką dają moduły z praktycznością zamówień na wymiar. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie taki produkt, jakiego potrzebujesz, np. wspomnianą wcześniej sofę o długości 270 cm, o siedzisku i boczkach zgodnych z Twoimi wymaganiami. Nasi Klienci mogą w szerokim zakresie modyfikować wiele dostępnych u nas elementów (zakres możliwych zmian zależy od modułu). Zamawiający wybiera m.in. długość siedziska, szerokość boczków, dodatki czy też kolor drewna i tkanin. W konsekwencji powstaje mebel zgodny z wizją Klienta, perfekcyjnie dopasowany do użytkowanej przez niego przestrzeni.

Dlaczego warto nam zaufać?

Obok szerokiego wachlarza dostępnych opcji oferujemy solidne wykonanie wszystkich tworzonych przez nas elementów wyposażenia. Dbamy o to, by każdy mebel oddawany w ręce Klienta cechował się wysoką trwałością oraz dopracowanymi wykończeniami. Klienci cenią Meble Jak Chcesz za to, że zamówione wyposażenie służy im bez zarzutu przez długie lata. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że mnogość dostępnych wariantów może rodzić pewne pytania i wątpliwości. Właśnie dlatego integralną częścią naszej oferty jest stały kontakt z Klientem - na każdym etapie wyboru mebli i realizacji zamówienia pozostajemy do Twojej dyspozycji. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą merytorycznego wsparcia i pomogą podjąć najlepszą decyzję. Zapraszamy do współpracy!

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Poznaj również:

Funkcja Relax

Najnowsza funkcja relax już dostępna w naszych meblach. Wykorzystanie elektrycznie sterowanego silnika wprowadzi nową jakość w wypoczynku.

Szeroka gama materiałów

Sprawdź naszą bazę kolorów oraz materiałów! Bardzo szeroka gama kolorów oraz wzorów materiałów pozwala na stworzenie mebli doskonale dopasowanych.

Stwórz własny projekt mebla

Nasz oferta mebli to nie tylko gotowe rozwiązania, ale głównie jest to możliwość stworzenia mebla dopasowanego do potrzeba i oczekiwań naszych klientów!