Element modułowy Malediva - narożny lewy
sofa modułowa pod wymiar

Element modułowy Malediva - narożny lewy

Indeks:

1 390,00 zł
Brutto

Nasz modułowy system Malediva to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie swojego wymarzonego mebla: narożnika, sofy, szezlongu, fotela, pufy i innych.
Cena obejmuje narożnik w element z pierwszej grupy cenowej. 

Ilość

Termin realizacji od 4 do 8 tygodni
Jeżeli nie znalazłeś wymiaru - NAPISZ!
Wymiary podane na stronie, to tylko przykłady w jakich możemy wykonać mebel. Jesteśmy w stanie wykonać meble jak chcesz!
Zadaj pytanie o ten produkt
Element modułowy Malediva - narożny lewyElement modułowy Malediva - narożny lewy1 390,00 zł

Twoje pytanie zostało przesłane

  •     *Wymagane pola

Loading

9 Przedmioty

Opis

Szerokość
100 cm
Głębokość
100 cm
Głębokość siedziska
75 cm
Wysokość siedziska
41 cm
Wysokość
73 cm

System modułowy Malediva to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Dzięki pojedynczym elementom, każdy jest w stanie stworzyć swój wymarzony mebel. Element modułowy narożny lewy może być jednym z elementów narożnika, sofy, szezlongu lub może służyć po prostu jakoniestandardowa pufa. Elementy są wyposażone w specjalne mocowanie, którego nie widać, gdy elementy są osobno - co za tym idzie możemy w każdej chwili, w dowolny sposób przestawić swój narożnik w dwie sofy i inne. Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Cena obowiązuje jeden element modułowy narożny lewy. Inne elementy modułowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. We wszystkich naszych meblach tkaninę wybiera klient. Obok przykładowe kombinacje modułów.

Pufa wolnostojąca

9 innych produktów w tej samej kategorii: