
Narożnik Lea 2
Narożnik Lea 2 to bardzo ciekawa propozycja. Wygodne siedzisko oraz oparcie pozwolą wygodnie korzystać z mebla. Dodatkowo narożnik posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel.
Indeks:
Pikowanie na całej powierzchni siedziska oraz głęboki, butelkowy odcień zieleni sprawiają, że nader współczesny mebel nadaje wnętrzu nietuzinkowy charakter.
Luźne poduszki nie są wliczone w cenę narożnika.
Ten mebel posiada bok z pufami, który zachwyca swoją funkcjonalnością nie jedną osobę. Dwie zgrabne pufy to idealna opcja dla większych rodzin. Sprawdzi się nie tylko jako dodatkowe miejsce do siedzenia (np. podczas wizyty gości), ale również jako podnóżki podczas oglądania telewizji. Bez względu na to czy ten dodatek jest schowany w bok czy wyciągnięty na zewnątrz całość prezentuje się równie elegancko co i nowocześnie. W cenę wliczony jest bok z pufami pikowanymi, z wnęką z materiału (na filmie mamy wersję z ramką drewnianą, bez pikowania na siedzisku).