Narożnik Elaris (mebel ekspozycyjny, dostępny od ręki) - meblejakchcesz.pl

Narożnik Elaris (mebel ekspozycyjny, dostępny od ręki)

Nowy produkt

Producent: Meble Jak Chcesz

Termin realizacji zamówienia: od 1 do 6 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

( 0 Ocen użytkowników )
 Przeczytaj   0   recenzji 

5 900,00 zł brutto

-1 050,00 zł

6 950,00 zł brutto


Cena obejmuje mebel o wymiarach wybranych na górze strony

Długość310 cm
Szerokość180 cm
Głębokość100 cm
Wysokość78 cm (ok. 97 cm z rozłożonymi zagłówkami)
Długość powierzchni spania245 cm
Szerokość powierzchni spania125 cm
Grubość boków20 cm

Więcej informacji

Narożnik Elaris (mebel z wystawki, dostępny od ręki)

Narożnik z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel to bardzo nowoczesny mebel. Sprawdzi się w każdej aranżacji w Twoim pomieszczeniu. Jego wymiary to 180 cm x 310 cm x 180 cm.

Zagłówki:

Siedmiostrefowe zagłówki, które można ustawiać pod odpowiednim kątem dają duży komfort odpoczynku. Każdy kto na niej usiądzie będzie mógł dostosować je do swoich potrzeb. Jest to element bardzo wyróżniający ten mebel.

Regulowany zagłówek

Bok z pufami:

Ten mebel posiada bok z pufami, który zachwyca swoją funkcjonalnością nie jedną osobę. Dwie zgrabne, równie wygodne co cały narożnik pufy to idealna opcja dla wszystkich. Sprawdzi się nie tylko jako dodatkowe miejsce do siedzenia (np. podczas wizyty gości), ale również jako podnóżki podczas oglądania telewizji. Bez względu na to czy ten dodatek jest schowany w bok czy wyciągnięty na zewnątrz całość prezentuje się równie elegancko jak i nowocześnie.

Gniazdko elektryczne:

Gniazdko elektryczne, które znajduję się w boku to element, który dodaje kolejną gwiazdkę temu narożnikowi. Gniazdko posiada jedno wejście USB oraz jedno wejście 230V.

Półki na plecach:

Na plecach tego narożnika znajdują się dwie półki. 

Półka w boku:

Jeden z boków tego narożnika jest wyposażony w półkę. Jest to idealny dodatek, który swoją funkcjonalnością zachwyci nie jedną osobę. Można na niej położyć szklankę wody, budzik lub książkę, którą czytamy przed snem. Półka w boku idealnie sprawdzi się zastępując nam półkę, którą wieszamy na ścianie.

Obracany pulpit:

Obracany pulpit pozwoli na wygodne miejsce do pracy (pod laptopa, stolik pod różne dokumenty) bądź zjedzenie posiłku. Gdy w danym momencie nie jest potrzebny, bez problemu można go schować i znów staje się częścią boku. Dodatkowo pod pulpitem jest ukryty schowek. 

Wykonanie materaca:

Materac w tym meblu to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste typu B. Zapewnią wysoki standard oraz wygodę podczas siedzenia.

Narożnik rozkładany na automacie:

Mebel jest rozkładany automatem ułatwiającym, dzięki temu nawet dziecko będzie potrafiło je przygotować do spania. Jest to bardzo przydatna funkcja, która ułatwi życie każdemu.

Materiał na narożniku to Aston z firmy ArtMeb (II grupa) oraz drewno w kolorze Venge. 

  • Reviews(0)
  •  
    Brak ocen tego produktu
    Add New Review