Regulamin sklepu - meblejakchcesz.pl

Regulamin sklepu MebleJakChcesz.pl

1. Realizujemy zamówienia z na terenie całego kraju. Meble dostarczamy własnym transportem.

2. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.meblejakchcesz.pl są cenami brutto.

3. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wady materiału. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu. Wszelkiego rodzaju reklamacje rozpatrywane są w ciągu 31 dni roboczych od ich zgłoszenia. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny.

4. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

5. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu.

6. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika sklepu internetowego www.meblejakchcesz.pl.

7. Terminy realizacji zamówień są przy każdym produkcie na sklepie. Okres oczekiwania na dostawę jest zależny od stanów magazynowych. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym przedłużeniem czasu realizacji zamówienia. O terminie realizacji poinformujemy najpóźniej na dzień przed dostawą.

8. Opłata za dostawę produktów ustalana jest indywidualnie. Koszty transportu uzależnione są od wagi, gabarytu wyrobu jak również od wybranego przez Klienta rodzaju transportu. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

9. Klient może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić drogą e-mail na adres biuro@meblejakchcesz.pl lub telefonicznie: 726 246 700.

10. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

11. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu niezgodności z zamówieniem, uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

12. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.